Reklama

Kompleksowa obsługa w zakresie reklamy

Kreacja wizerunku

Wizerunek to ważny element identyfikujący firmę. Powinien wyróżnić, zapaść w pamięć, zaciekawić, budzić pozytywne skojarzenia.
Stworzymy kompleksową identyfikację wizualną Twojej firmy, marki lub produktu. Zadbamy by Twój wizerunek był spójny.

więcej

Poligrafia

Produkt reklamowy, skierowany bezpośrednio do odbiorcy i konsumenta, zajmuje ważne miejsce w komunikacji marketingowej.
Oferujemy kompleksowe usługi poligraficzne w zakresie projektowania i produkcji wszelkich materiałów reklamowych, promocyjnych i informacyjnych w tym:

  • katalogów
  • wizytówek
  • folderów
  • ulotek
  • plakatów
  • kalendarzy i wielu innych
więcej

Reklama zewnętrzna

Powiedzenie „jak Cię widzą tak Cię piszą” jest w przypadku firmy równie trafne, jak w odniesieniu do ludzi. Nie bądź obojętny na wizerunek graficzny swojej firmy. Staranny, ciekawy logotyp nad wejściem do firmy może sprawić, że kontrahent zechce podjąć z Tobą współpracę. Odpowiednia reklama zewnętrzna będzie Twoją najlepszą wizytówką.

więcej

Reklama wewnętrzna

Są treści, którymi chcemy podzielić się z otoczeniem. Są i takie, które powinniśmy, czy wręcz musimy obwieścić. Identyfikacja wewnętrzna czyni Twoją firmową przestrzeń czytelną, zorganizowaną, estetyczną.

więcej

Oklejanie samochodów i mobilne studio

Nie zawsze trzeba płacić za emisję i publikację reklamy. Oklej swój samochód i sam zdecyduj ilu potencjalnych klientów dowie się o Twoim istnieniu i jakiego tempa nabierze Twoja kampania (ekspansja) reklamowa. Gwarantujemy, że ta forma reklamy nie nadwyręży Twojego budżetu ­ znajdziemy dla Ciebie właściwe rozwiązanie.

więcej

Graficzne aranżacje okien i witryn

To rozwiązanie wielofunkcyjne, które w sposób bezpośredni przemawia do Twojego klienta. Pełni całodobową funkcją informacyjną i reklamową. Ma też funkcje praktyczne – może być przeciwsłoneczną ochroną i profesjonalnym zasłony.

więcej

Systemy wystawiennicze

Ścianki reklamowe, roll up’y oraz flagi to profesjonalne i sprawdzone narzędzia, które dzięki prezentacji wielkoformatowej grafiki reklamowej skutecznie promują firmę i jej produkty. Dają nieograniczone możliwości mobilnej prezentacji firmy i produktu.

więcej

Gadżety reklamowe

Od lat jeden z najskuteczniejszych nośników reklamy. Mają swoje stałe i nieodzowne miejsce w strategii promocji firmy. Pomysłowe gadżety reklamowe pozytywnie wpływają na wizerunek firmy i pozwalają jej zaistnieć w świadomości klienta.

więcej

Zaufali nam

Nasze projekty zyskują uznanie wśród licznych klientów w Polsce i za granicą. Czujemy się wyróżnieni, że tak wiele firm nam zaufało.

zobacz nasze listy referencyjne